Надзвичайно успішним став третій день молодіжного чемпіонату Європи для збірної України – до двох золотих медалей від Артура Фельфнера та Михайла Кохана, одразу два срібла додали колеги по команді у секторі стрибків у висоту!
У змаганнях чоловіків стрибки у висоту відбувалися відразу на фінальній стадії. Від України відібралися троє спортсменів – Олег Дорощук, Роман Петрук та Олег Тикул.
Дорощук і Петрук – у статусі лідерів європейського сезонного топ-листа U23.
Дорощук розпочав виступ на висоті 2,10, яку взяв з першої спроби. З другої подолав 2,15, і з першої – 2,19. Подальші три спроби на висоті 2,22 виявилися невдалими.
Петрук взяв 2,05 з другого разу, потім з першої спроби подолав 2,10, 2,15 та 2,19. Так само як і Олег не зміг перелетіти планку 2,22. В підсумку українці стали срібними призерами молодіжного ЧЄ. Переміг турок ÜNLÜ Ali Eren, якому підкорилися 2,22.
Зазначимо, що SB обох українців кращі за переможний результат турецького спортсмена (2,26 і 2,24), але сьогодні щось не вийшло.
Олег Тикул в найкращій спробі подолав 2,10 і завершив змагання на дев’ятій позиції.
Чотири медалі, зароблені сьогодні українськими атлетами, вивели нашу команду на сьоме місце командного заліку чемпіонату Європи!

Олег Дорощук: Дратує, що вже третій ЧЄ поспіль мені чогось не вистачає до золота