Добіг завершення другий день молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики,  який закінчився спринтерським фіналом – на дистанції 100 м змагався запорізький спринтер Андрій Васильєв

Нагадаємо, у півфіналі Андрій показав четвертий час серед обох забігів – 10,24. Цей результат міг би бути найкращим в сезоні і навіть новим особистим рекором спортсмена, якби не сильний зустрічний вітер.

У фіналі ж на українця чекала потужна конкуренція – всі учасники забігу мали швидші особисті рекорди і результати сезону. І в цій компанії Васильєв пробіг близько до свого офіційного PB (10,34) – з часом 10,41, і фінішував сьомим.

Переміг британець AZU Jeremiah (10,05), срібло у BOUJU Raphael з Нідерландів (10,17), бронзу здобув француз MATEO Pablo (10,18).

За результатами двох днів молодіжного чемпіонату Європи лідерами медального заліку є (золото-срібло-бронза):