У фінському Еспоо стартувала вечірня програма молодіжного чемпіонату Європи. Україну цього вечора представляють в Еспоо семеро спортсменів: Андрій Махаринський (стрибки у довжину), Михайло Кохан (метання молота), Тетяна Когут ( 3000 метрів з/п ½), Анна Костенко, Вікторія Баранівська (потрійний стрибок). За результатами ранкової програми двоє спортсменів виступають у півфіналіх – Андрій Васильєв (100 метрів) і Тетяна Харащук (400 метрів).

Андрій Васильєв у півфіналі 100-метрівки  показав четвертий час серед обох забігів – 10,24. Це найкращий результат сезону і новий особистий рекорд спортсмена який, нажаль, не має офіційного статусу через вітер +2.5 м/с. Нагадаємо, на стадії кваліфікації запоріжець був другим у своєму забігу.

Завтра, 14 липня, о 20:50 вболіваємо за Андрія в фіналі чемпіонату Європи. Пряма трансляція змагань за посиланням.

Тетяна Харащук у півфіналі 400-метрівки показала шостий результат в своєму забігу 54.55, який у загальному заліку був 14-м (читати про виступ спортсменки у кваліфікації).