додому Новини

Дмитро Нікітін здобув першу міжнародну перемогу цього сезону

Дмитро Нікітін. Фото Getty Images

Стрибун у висоту Дмитро Нікітін вдруге цього сезону виступав за кордоном. У травні він виборов срібло в Польщі. А 5 липня стрибав в Іспанії на етапі світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Challenger» «Míting Internacional d’Atletisme Ciutat de Barcelona».

У Барселоні Дмитро здійснив п’ять вдалих спроб, з першого разу подолавши – 2,08, 2,15, 2,19, 2,21 та 2,23 – яка і принесла йому золото. Наступна заявлена висота 2,26 Нікітіну цього дня не підкорилася.

Друге місце має італієць Marco Fassinotti (2,21), третій аргентинець Carlos Layoy (2,21).

Відзначимо, що найкращий результат цього сезону для Дмитра 2,24, з яким він в червні виграв Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ Л. Смєлаша та А. Кончіца.

Нагадаємо, на цьому турнірі в Барселоні, де виграв Нікітін, успішо виступили українські стаєри – Дмитрій Ніколайчук та Олександр Гонський, оновивши свої PB.