Українські легкоатлети відзначилися на турнірі бронзової серії світового туру Motonet Grand Prix Joensuu 2023, що проходив у Фінляндії. Перше місце серед стрибунок у висоту здобула Юлія Чумаченко, третім серед жердинників став Ілля Кравченко.

Ще одна українка Ольга Корсун зупинилася за крок від п’єдесталу у секторі потрійного стибка – вона стала четвертою з результатом 13,55.

Уваги заслуговують результати інших учасниць змагань – всі три призерки показали абсолютно однаковий результат 13,78!

Нагадаємо, нещодавно Ольга виграла міжнародний турнір в Осло, з результатом 14,03. Наразі це особистий рекорд спортсменки, однак він не має офіційного статусу через вітер (+2.6). Офіційний PB Корсун -13,97, також показаний на цих змаганнях у Норвегії.