додому Новини

Український п’єдестал пошани в Осло – Корсун і Сіней медалістки меморіалу Бойсена

Olha Korsun of Ukraine is seen competing in the triple jump during the U23 European Atheltics Championships on 13 July, 2017 in Bydgoszcz, Poland. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

В Норвегії відбувся меморіал  бронзового призера Олімпійських Ігор (1956) в бігу на 800м  Еудуна Бойсена.

У секторі з потрійного стрибка одразу дві українки опинилися на п’єдесталі пошани.

Ольга Корсун виграла змагання з результатом 14,03. Наразі це особистий рекорд спортсменки, однак він не має офіційного статусу через вітер (+2.6).

Відзначимо, що цей міжнародний сезон є успішним для Ольги – нещодавно в Естонії вона виборола одразу дві медалі – у потрійному стрибку та стрибках у довжину.

Третє місце в Осло  виборола Марія Синей, стрибнувши на 13,87. Для спортсменки це також особистий рекорд і кращий результат поточного сезону.