Вчора стартував відкритий чемпіонат Києва з легкої атлетики. Вже маємо кілька результатів, про які варто розповісти. Зокрема здивувала киянка Марія Буряк – спортсменка, яка спеціалізується на бар’єрній і гладкій 400-метрівці, вчора дебютувала на 100-метрівці. Марія не просто виграла дистанцію, з часом 11,62 , а й показала другий результат сезону в Україні. Звісно, він став і особистим рекордом для Марії, яка до того не бігала 100 метрів.

Відео спринтерського забігу Марії вже є у нашому Telegram.

Швидше 100 метрів цього сезону в Україні бігала лише Діана Гончаренко, яка виграла Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді з часом 11,61.

Нагадаємо, цього місяця Марія Буряк виграла три медалі Чемпіонату України серед молоді в Івано-Франківську, також в активі спортсменки одразу 2 нормативи на Чемпіонат Європи U23: на гладкій та бар’єрній 400-метрівці (детальніше тут).