ISTANBUL, TURKEY - MARCH 4: ( Left to Right ) Henrik Larsson of Sweden, Jeremiah Azu of Great Britain, Stanislav Kovalenko of Ukraine and Karl Erik Nazarov of Estonia compete in the mens 60m Heats during the European Athletics Indoor Championships at the Ataköy Athletics Arena on March 4, 2023 in Istanbul, Turkey. (Photo by Sam Mellish/Getty Images)

У заключний день Командного чемпіонату Європи у другому дивізіоні на старт 200-метрівки вийшов Станіслав Коваленко, для нього це лише другі змагання на цій дистанції у літньому сезоні.

На Командному чемпіонаті України у Львові Стас став найкращим з результатом 21,34 та виборов право представляти Україну на континентальній першості у Польщі.

Тут, у Хожуві, українцю вдалося оновити свій SB та фінішувати третім у своєму забігу з часом 21,34. У загальному заліку Коваленко став восьмим та приніс нашій команді 8 пунктів.

Варто зазначити, що, вчора, Станіслав Коваленко виграв КЧЄ у складі чоловічої естафети 4 по 100 (детальніше тут).

Перемогу ж у другому дивізіоні на 200-метрівці серед чоловіків здобув словак Ян Волко (20,53).

Про виступ Тетяни Кайсен на дистанції 200 метрів читайте тут.