Другий день Командного чемпіонату Європи серед команд ІІ дивізіону, де змагається і Україна, розпочався зі змагань молотобойців. Нашу країну тут представляв Михайло Кохан.

Для молодого, але досвідченого та титулованого спортсмена, цей старт був першим міжнародним у літньому сезону. Нагадаємо, навесні ФЛАУ відсторонила його від міжнародних комерційних змагань.

Михайло відзначав, що не вистачає досвіду міжнародних турнірів, напередодні Командного чемпіонату Європи. Проте у Хожуві вже з першої спроби відправив молот на 74,59 і вийшов на перше місце – більше ніж 3 метри випередивши найближчого  переслідувача. У другій спробі Кохан покращив результат – 75,46. У третій метнув на 75,05, четверта виявилася невдалою.

Тим не менше, українець продовжував лідирувати у заліку. А у п’ятій спробі ще міцніше закріпився на першому місці, показавши найкращий результат в сезоні – 77,03 (попередній SB 76,87 )

У заключній спробі Кохан не зміг перевершити це досягнення – 75,47. Однак кращий результат сезону приніс йому перемогу у ІІ дивізіоні, а також додав 16 очок в командний залік збірної України, і зміцнив наші позиції на другому місці командного заліку.

Таким чином, Михайло став третім українцем, який посів перше місце в своєму виді на Командному чемпіонаті Європи. Вчора, відзначилися Владислав Шепелєв у потрійному стрибку (читати тут) та Владислав Малихін у стрибках з жердиною (дивитися за посиланням).

Нагадаємо, за результатами першого дня змагань Україна посіла друге місце у ІІ дивізіоні. З усіма результатами виступів українців можна ознайомитися тут.