Жорстка Атлетика вже знайомила читачів з молодим черкаським бар‘єристом Ростиславом Голубовичем, який цього сезону нав‘язує серйозну конкуренцію досвідченим вітчизняним атлетам на бар‘єрній 400-метрівці.

Європейські ігри, так і Командний чемпіонат Європи, який проходить в рамках цих змагань,  стали для 21-річного атлета дебютними дорослими міжнародними  турнірами. На жаль, у Хожуві Ростислав перервав свою серію з встановленням РВ, яка тривала три старти поспіль, та вперше в цьому сезоні не вибіг з 52 секунд. Коло Сілезького стадіону з десятьма бар‘єрами українець подолав за 52,01 та фінішував восьмим за підсумками двох забігів.

Таким чином, до скарбнички нашої команди впало 8 очок, які мають допомогти Україні вибороти путівку в перший дивізіон КЧЄ.