У перший день Командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, змагання у другому дивізіоні, де виступає Україна,  відкрили метальниці. Ми вже розповідали про результати виступу штовхальниці ядра Марії Ларіної

Ще одна молода українська спортсменка, Валерія Іваненко-Кириліна, змагалися у секторі метання молота.

Свій кращий результат 61,19,  Валерія показала у другій спробі (57,50; 61,19; 60,86; X; 59,23). У загальному заліку цей результат став восьмим, серед шістнадцяти учасниць.

За регламентом змагань КЧЄ, після трьох спроб, продовжують боротьбу лише ті, хто потрапив у чільну вісімку. А після п’яти – залишається тільки перша четвірка.

Виступ Валерії додав очок збірній України, наразі команда посідає 4 місце у ІІ дивізіоні. Нагадаємо, для того щоб підвищитися у класі необхідно увійти до першої трійки найсильніших команд.

Зазначимо, що на цей момент вже четверо українців показали в Хожуві кращі  результати чи рекорди сезону, в тому числі і Катерина Карпюк на дистанції 400 м (читати тут).