Житомирський ходок виграв юніорський КЧУ з 9-м результатом в Європі

Олексій Поліщук (зліва)

Івано-Франківськ 17-18 червня приймав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 248 атлетів з 22 областей не лише розігрували медалі, а й намагалися виконати нормативи на чемпіонат Європи U-20, який в серпні відбудеться в Єрусалимі.

Впевнено впорався з цим завданням 18-річний житомирянин Олексій Поліщук – у ходьбі на 10000 метрів він став чемпіоном України, встановивши новий особистий рекорд – 44:38,20. Більше того, цей результат на півтори хвилини перевищив норматив на чемпіонат Європи (46:00,00), а в європейському рейтингу спортсменів до 20 років посів 9 місце.

Срібло командного чемпіонату України в ходьбі на 10 кілометрів має львів’янин  Дмитро Родоманський, який теж встановив особистий рекорд 48:26,94. Бронза у сумчанина Едуарда Кравченка 51:09,46.

У змаганнях юніорок 4 секунди не вистачило Вікторії Діжак з Буська, до нормативу на чемпіонат Європи – спортсменка виграла змагання з особистим рекордом 51:19,21.