Ростислав Голубович з кожним стартом покращує особистий рекорд на 400-метрівці з бар‘єрами. Спочатку він переміг на Універсіаді (51,97), через тиждень на Командному чемпіонаті України (51,72), завоювавши ліцензію на Європейські ігри, а зараз здобув золото національного чемпіонату серед молоді в Івано-Франківську. 21-річний атлет з Черкащини подолав коло з бар‘єрами за 51,64, скинувши ще кілька сотих з особистого та більш ніж на секунду випередивши найближчого переслідувача Євгена Швеця (52,95) з Сум.

«Сезон почався непогано, – ділиться враженнями переможець, – Після Універсіади відчував, що можу пробігти краще, до того ж була конкуренція. Особистий результат вдалося покращити, тому виступом задоволений».

В активі Ростислава вже є норматив (52,50) на молодіжну континентальну першість і він готується представляти Україну на Європейських іграх, які пройдуть з 20 по 25 червня в польському Хожуві.

Також читаєте про виступи Олега Дорощука (тут) та Андрія Васильєватут).