На чемпіонаті України серед молоді, який відбувся 7-8 червня, Світлана Жульжик стала однією з небагатьох атлеток, хто вже має у своєму активі норматив на континентальну першість U23. Тож в Івано-Франківську 20-річна атлетка виконувала «тільки завдання тренера» і без особливої конкуренції виграла золото 800-метрівки з результатом 2:05,68, майже на три секунди випередивши срібну призерку Аліну Корсунську (2:08,05).

У коментарі ФЛАУ 20-річна Світлана розповіла, що на першому старті сезону в Іспанії, де українка показала скромний результат, їй було складно змагатися у сильній компанії, оскільки після травми ще не було впевненості у своїх силах, але далі все стало на свої місця.

«Тому перший старт був трохи слабший, а далі вже результат покращується! Якби тут була сильніша компанія, то результат був би швидшим», – зазначає Світлана.

Змагання у Франківську стали третім стартом українки, поки що свій найшвидший біг цього сезону Світлана показала у Греції (детальніше тут).