У суботу Вікторія Калюжна втретє у своїй кар‘єрі представляла Україну на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів, який 3 червня приймало французьке місто Пасе. 28-річна атлетка фінішувала останньою з трьох українок у фіналі А та посіла 17 місце у загальному заліку з результатом 33:19,17.

Як зазначила Вікторія у коментарі Жорсткій Атлетиці, навіть попри оновлення SB, вона залишилася не дуже задоволеною своїм виступом, бо «розраховувала бігти швидше», але «щаслива», що жіноча команда у складі з Калюжною, Валерією Зіненко, Марією Мазуренко та Євгенією Прокоф‘євою здобула бронзу в командному заліку. З приводу підготовки Вікторії, яку Калюжна разом із Зіненко провела в італійському Лівіньйо, то її «тренування проходили не в найкращому самопочутті!»

Також атлетка у коментарі ФЛАУ поділилася враженнями від бігу та атмосфери.

«Вже на розминці зрозуміла, що трохи тяжко. Важкі ноги, спекотно. Але коли ми стартанули, то перші кілометри навіть гарно було. Але потім ноги стали дуже важкі і важко було переключитися, бігти, тому намагалася просто тримати темп і фінішувати.

Атмосфера як завжди – дуже класна, дякую команді, що так підтримувала. Сьогодні взагалі практично себе не реалізувала, не прям поганий час для мене, але звісно хотілося краще. Ще не знаю, що буду далі бігти, може це буде напівмарафон, а може 10000 метрів».

Трішки статистики, на дебютному для себе Кубку у Мінську-2017 Вікторія посіла 30 місце, а наступного року у Лондоні вона була 24, з поки що найшвидшим виступом – 33:10,66.

А останній раз наші дівчата разом з хлопцями були на п’єдесталі ще у Мінську 2017 року, про їхні емоції читайте нижче: