Напевно, найбільшим розчаруванням Кубка Європи з бігу на 10000 метрів став виступ рекордсмена України з напівмарафону Богдана-Івана Городиського. Як ми повідомляли раніше, Богдан-Іван через хворобу пропустив відбір в Ужгороді, але все ж потрапив до складу збірної за рішенням Головної тренерської ради ФЛАУ, що виглядало більш ніж закономірно – один з лідерів збірної провів підготовку та збір в Кенії конкретно під Кубок Європи.

Буквально за тиждень до виїзду у французьке місто Пасе, Богдан-Іван здобув впевнену перемогу на Командному Чемпіонаті України на дистанції 5000 метрів з результатом 14:02,59, оновивши при цьому свій особистий. Але у Франції, на вдвічі довшій дистанції, українець зійшов після 5600 метрів, хоча і показував доволі впевнений біг – тримався в голові забігу та навіть лідирував.

Відразу після змагань Богдан-Іван був не багатослівний: “Насправді зараз важко щось відповісти, але ці змагання показали мій теперішній рівень”, – резюмував стаєр.

Цьогорічний виступ на Кубку Європи став для атлета другим в кар’єрі: в 2019 році, після перемоги на українській першості на оновленому стадіоні в Мелітополі, Богдан-Іван встановив особистий рекорд в Лондоні 28.27,44, фінішувавши на 12 позиції, та показав найкращий результат серед українців.