Наталія Стребкова 14-та у Флоренції, але «це тільки початок!»

Вчора, 2 червня, Наталія Стребкова стала єдиною представницею української витривалості на третьому етапі Діамантової ліги. У Флоренції рекордсменка України бігла свою коронну дистанцію 3000 метрів з перешкодами та з кращим результатом сезону (9:43,20) фінішувала 14-ю у надпотужній компанії дівчат. На жаль, українських стаєрів не часто завпрошують на такі змагання, тому участь Наталії у Флоренції – це великий успіх!

Наталія Стребкова. Фото з соцмереж

«Рада, що мені випав шанс виступити на змаганнях такого високого рівня. Діамантова ліга – це особливі змагання. Тут розумієш, що лімітів немає.

Біг склався для мене не надто вдало, але відчуваю, що це тільки початок. Ми рухаємось далі! В нас довгий сезон і всі основні старти попереду.

В горах заклали гарну базу і тепер будемо розбігатися на змаганнях»,- сказала Наталія в ексклюзивному коментарі Жорсткій Атлетиці.

А вже завтра, 4 червня, у місті Лукка Наталія знову вийде на доріжку та боротиметься за хороші результати на турнірі MEETING INTERNAZIONALE CITTA’ DI LUCCA.

Золото та лідерство світового сезону з присмаком особистого рекорду та рекорду етапу здобула ефіопка Сембо Алмаєв (9:00,71).

Також у Флоренції змагалися Марина Бех-Романчук, Андрій Проценко, Анна Рижикова та Вікторія Ткачук.