Срібна призерка юніорського Чемпіонату Європи Світлана Жульжик відкрила літній сезон змаганнями в Іспанії – Meeting Jaen Paraiso Interior, де в потужній компанії, включаючи фіналістку Олімпійських ігор кубинку Сахілі Діаго, посіла сьоме місце на 800-метрівці з результатом 2:07,96.

Минулого літа 20-річна Світлана лише раз пробігла свою основну дистанцію довжиною у два кола, на турнірі у Словаччині вона стала одинадцятою з часом – 2:07,90. На жаль, потім атлетці довелося пропустити весь сезон-2022 через травму.

Золото ж в Іспанії здобула Сахілі Діаго (2:00,90), срібло й бронза дісталися представницям Португалії Патрісії Сілві (2:01,77) та Ефіопії Фірезевід Тесфає (2:02,56) відповідно.

А особистий рекорд Світлани Жульжик складає – 2:04,02, який вона встановила у 2021 році у фіналі Чемпіонату Європи серед юніорів, де посіла друге місце.