Серед  зірок, які збираються взяти участь у Діамантовій лізі в Лозанні, 30 червня, буде українка Ярослава Магучіх, яка сподівається захистити свій титул чемпіонки Діамантової ліги у стрибках у висоту, який вона здобула минулого року.

У Швейцарії Магучіх змагатиметься з австралійкою Ніколою Оліслагерс і бельгійкою Нафіссату Тіам.

Нафіссату Тіам

Австралійка виграла срібло Олімпійських ігор у Токіо, де й встановила свій особистий рекорд в стрибках у висоту – 2,02 м. А бельгійка є дворазовою Олімпійською чемпіонкою в семиборстві та має високий результат, як для багатоборки, в цьому секторі – 2,02. Ярослава ж у Токіо стала третьою, але має найвищий особистий – 2,05.

Нікола Оліслагерс

Діамантова ліга  — це головна одноденна серія змагань з легкої атлетики, яка включає 14 найпрестижніших стартів у світі  легкої атлетики. Спортсмени змагаються за очки на 13 серіях, намагаючись кваліфікуватися на дводенний фінал Діамантової ліги.