Юкі Каваучі є одним з найбільш досвідчених елітних марафонців, яких бачив світ. Він є рекордсменом Книги рекордів Гіннеса за кількістю марафонів з 2:20 – приголомшливі 104 рази. Оскільки цей рекорд вже ратифіковано, а минулими вихідними у Лондоні Юкі  пробіг 2:13:18, тобто 105 разів!

У минулі вихідні японець пробіг 2:13:18 на Лондонському марафоні з масового старту, а не з елітного. Каваучі написав у Твіттері, що стався збій, і він не зміг стартувати з професійними бігунами.

Незважаючи на це, він фінішував 11-м у загальному заліку, і першим у мас-старті. Каваучі також здобув медаль шестизіркового фінішера World Marathon Majors у Лондоні.

36-річний японець у 2018 виграв Бостонський марафон з часом 2:15:54, а його особистий рекорд складає 2:07:27.