На Кубку Європи-2023 з метань 18-річна Марія Ларіна посіла сьому сходинку. У секторі зі штовхання ядра, вона змагалася з представницями молодіжної вікової категорії. Цього зимового сезону атлетка встановила новий РВ у приміщенні 15,15. У португальській Лейрії спортсмени змагалися на відкритому повітрі, де Марії, на жаль, не вдалося показати свої найкращі спроби, маємо лише дві залікові: 13,83 та 14,17.  Чому так – далі зі слів спортсменки.

Враження

Враження від старту добрі. Дуже якісні змагання для метальників. Хороша компанія – є за ким тягнутися. Організація була на високому рівні.

Виступ

Результатом незадоволена. Перший старт на відкритому повітрі, було важкувато. Незадоволена тому що технічно не справлялася з елементами, адже штовхання ядра це технічний вид. Припустилася деяких помилок, тому багато хрестів, тобто не зарахованих спроб. Я сама виходила з сектору, бо неприпустимо фіксувати такі результати, які я штовхала.

Висновки

Як для першого старту на вулиці, можна зарахувати, але все одно, не сподобалися метри, і те, як штовхала. В цілому хороший старт, зробили висновки, рухаємося далі.

Варто зазначити, що для Ларіної це був дебютний Кубок Європи, до цього вона брала участь лише у юніорських чемпіонатах світу та Європи.

Також, українська жіноча молодіжна команда у складі Марії Ларіної (ядро), Еріки Лукач (спис), Валерії Іваненко-Кириліної (молот) та Марії Стрілець (диск) стала срібним призером Кубку.