Хух, ох і насичений вийшов сьомий змагальний день…

Розпочався він із кваліфікацій зі стрибків у висоту, про наших висотниць можете прочитати тут.

На 20-кілометровій дистанції с/х Іван Лосєв та Едуард Забуженко фінішували на 49 та 52 позиції. Їх фінішний час 1:33.26 та 1:39.38 відповідно.

Жіночий квартет кваліфікаційного забігу 4х400 складався з: Аліни Логвиненко, Катерини Климюк, Анни Рижикової та Вікторії Ткачук.
Дівчата фінішували шостими у другому забігу та показали кращий час сезону – 3:24.50.
На жаль, цього не вистачило цього для проходження до фіналу.
Слід додати, що в цьому забігу були досить сильні команди США, Ямайки та Нідерландів, які бігли з українками – це було видовищно та дійсно ще те випробування для наших дівчат.

У секторі зі стрибків із жердиною сьогодні за нагороду боролась рекордсменка України Марина Килипко.
Атлетці з першої спроби далась висота – 4.50, а наступна висота змагань 4.70, їй не підкорилась і зовсім.
Проте, цей результат дозволив їй розділити п’яте місце з представницями Словенії та Фінляндії.

Ось такий розклад маємо на восьмий змагальний день:

• 🇺🇦🥇🥈🥉23:30 (5 серпня) – фінал зі спортивної ходьби 50 км, чоловіки (Мар‘ян Закальницький, Іван Банзерук, Валерій Літанюк);
  • 🇺🇦🥇🥈🥉10:30 (6 серпня) – фінал зі спортивної ходьби 20 км, жінки (Марія Сахарук, Ганна Шевчук, Людмила Оляновська);
  • 14:25-14:37 – кваліфікаційні забіги з чоловічої естафети 4х400;
  • 🥇🥈🥉14:50жіночий фінал з метання списа;
  • 🥇🥈🥉15:00 – фінал з бігу на 5 000 м, чоловіки;
  • 🥇🥈🥉15:35 – фінал на 400 м, жінки;
  • 🥇🥈🥉15:50 – фінал з бігу на 1 500 м, жінки;
  • 🥇🥈🥉16:30 – фінал з жіночої естафети 4х100;
  • 🥇🥈🥉16:50 – фінал з чоловічої естафети 4х100.