29-30 червня в Луцьку на стадіоні «Авангард» проходить Чемпіонат України з легкої атлетики в категорії U20.

Вже останні шанси використовують атлети, щоб виконати норматив і потрапити на Чемпіонат Європи серед молоді, який буде проходити в Естонії.

Поговоримо про біг на 1500 м. Серед хлопців переміг Наумов Руслан4:00.09 хв, срібним призером став Войтюк Василь4:01.09 хв, всього на одну соту програв Торгачов Дмитро4:01.10 хв та задовольнився бронзою.

Коротенький коментар від чемпіона, читайте нижче:

«Ми з тренером поставили задачу бігти на перемогу, адже норматив на ЧЄ я вже маю. Коли перемагаєш – завжди добре. Гарна конкуренція, дякую хлопцям за гарний забіг.
На ЧЄ хочеться достойно виступити та потрапити до фіналу, тож будемо готуватися надалі”.

Нагадаємо, що норматив на дистанцію 1500 м на ЧЄ – 3:49.0 хв. Руслану вдалося його виконати 17 травня на КЧУ в Луцьку – 3:48.31 хв.