У Києві відбувся перший за останні 6 років триатлонний старт — DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

22-23 травня у столиці України відбувся перший за останні 6 років повноцінний триатлонний старт — DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 — друга подія триатлонної серії від Triathlon Ukraine, яку цього року започаткували Run Ukraine та Sapik Team. В рамках заходу також відбувся Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції. Цього року у заході взяли участь близько 600 учасників, серед яких майже 300 вийшли на старт триатлонної дистанції.

Хочеться насамперед подякувати усім, хто був причетним до того, щоб цей день відбувся. Подякувати як учасникам, так і спонсорам, партнерам та волонтерам.  Хочу подякувати Федерації триатлону за те, що довірили проведення чемпіонату України. Сподіваюсь, ми виправдали очікування усіх сторін.

Наразі ми маємо підвести підсумки та зробити правильні висновки, щоб наступні старти в серії відбулися на вищому рівні“, — відзначив генеральний менеджер Triathlon Ukraine Дмитро Черніцький.

Чемпіонат України серед чоловіків виграв Віталій Воронцов. Він блискуче фінішував з часом 57:07 на дистанції спринт, що включала етап плавання (750 м), етап велогонки (20 км) та етап бігу (5 км)Другим, з мінімальним розривом, став Сергій Курочкін, показавши результат 57:21. Боротьба за перемогу була дуже щільною та напруженою. Плавальний етап Воронцов пройшов за 7:52, показавши лише четвертий результат, але на велоетапі вирвався в лідери та вже не віддавав свою позицію до самого фінішу. І на останньому, біговому, етапі Воронцов випередив свого переслідувача — Сергія Курочкіна — на 14 секунд. Третім фінішну лінію перетнув Меньшиков Іван з результатом 58:03, майже на хвилину поступившись лідеру гонки.

Перший етап я виплив доволі непогано, але хотілося б швидше. На велоетапі була пряма траса, тож все пройшло нормально. Далі, на етапі бігу, хотілося зробити більший відрив від Сергія, але він теж зараз в оптимальних кондиціях. Але я намагався контролювати відрив, щоб зайти з хорошим запасом. Далі готуватимусь до етапу Кубка Європи і налаштований, звісно, по-бойовому“, — прокоментував перемогу Віталій Воронцов.

Серед жінок Чемпіонат України виграла львівська триатлетка Софія Прийма, член збірної України з триатлону, майстер спорту України міжнародного класу. 23-річна спортсменка здобула впевнену перемогу, фінішувавши спринт, що включав етап плавання (750 м), етап велогонки (20 км) та етап бігу (5 км), з часом 1:04:51. Другою, з розривом 1 хвилина 26 секунд, фінішувала член збірної України з триатлону, майстер спорту України міжнародного класу, Маргарита Крилова з результатом 1:06:17. Третьою стала Москаленко Дарина з фінішним часом 1:07:55.

Перед змаганнями я дещо переживала, щоб нічого не пропустити, десь не там повернути, але все було організовано на високому рівні: і таймінг, і вказівні знаки на розворот, наклейки та інше, тож все пройшло добре. Вода буда прохолодна сьогодні, але не настільки критично, як я собі уявляла. На велоетапі я пробувала їхати сама, ми декілька кілометрів проїхали разом з Маргаритою Криловою, але потім я змогла відірватися, і зробила запас на біговий етап“, — прокоментувала перемогу Софія Прийма.

“Був радий особисто взяти участь у сьогоднішньому старті. Чудова організація заходу та велика кількість учасників, що приїхали з різних міст України, підтверджують правильність нашого рішення підтримати Triathlon Ukraine. З нетерпінням чекаємо наступних подій у липні – Олімпік Кубок Києва та 70.3 Кубок Києва‘, —  поділився своїми враженнями генеральний директор української інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала.

3. Карачіна Марі — 20:04

Загальний призовий фонд змагання — 30 тисяч гривень, за які змагалися спортсмени категорії Про. Усі, хто здолав повну дистанцію, отримали медалі фінішера. Найстаршим учасником на спринтерській дистанції став 63-річний Брент Рейнольдз. Окрім основної спринтерської дистанції, у рамках DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 днем раніше, у суботу, 22 травня, відбувся Hoka забіг 5 км та дитячі старти.