Запекла боротьба за місця на Олімпіаду просто взриває мізк поза межами України!

Цього разу, мова йде про бігуна на довгі дистанції – Крістофера Томсона, який 26 березня виграв британський кваліфікаційний марафон, чим забезпечив себе квитком у Токіо.
Можна сказати, ця перемога стала вишенькою на торті, адже в понеділок,  він та його дружина Джема Сімпсон (колишня чемпіонка Британії на дистанції 800 м) стали батьками маленького Тео! Що може бути краще?

Фінішував Кріс (котрому в квітні виповниться 40 років) з часом – 2:10.52 год, що на 38 секунд швидше, ніж його попередній особистий рекорд.

Нагадаємо, норматив на ОІ з марафону – 2:11:30 год, і українці Богдан-Іван Городиський та Микола Нижник вже є володарями цих бажаних квитків на Ігри.
Томсон вже брав участь в Олімпіаді 2012 року на дистанції 10 000 м. Тож його синок гордо зможе сказати, що його тато двократний олімпієць, і звісно, повернення бувалого атлета вийшло на славу, як же емоційно і “смачно” це було: