Вперше змагання з командного бігу Battle Mile стали частиною офіційних змагань Федерації легкої атлетики міста Києва, що стало практичною реалізацію Меморандуму про співпрацю між ФЛА м. Києва та ГО “Асоціація командного бігу”.

П’ятого Вересня на старт на стадіоні Русанівець вийшли вихованці столичних ДЮСШ та СДЮШОР трьох вікових груп: 2003-04, 2005-06, 2007-08 рр.н. Оскільки в змаганнях брали участь зовсім юні спортсмени було прийнято рішення про зменшення дистанції до 1000 метрів та введення додаткового Джокера, таким чином на старт кожного з двох забігів виходили по дві команди по чотири учасники в кожній, двоє з яких були замінені на Джокерів під час бігу.

Зважаючи на різні вікові групи команди з 6 учасників формувались за принципом по 2 представники з кожної вікової групи за умови наявності щонайменше 2-х дівчат в командні, що дозволило забезпечити рівні умови змагань.

Дві команди було сформовано на базі ДЮСШ Старт, і по одній від СДЮШОР та ДЮСШ 17

Перше місце в абсолюті здобула переможниця другого забігу команда ДЮСШ Старт 1 з результатом 13:22.43. Також в складі команди-переможниці були показані і найшвидші індивідуальні результати, серед хлопців Басалаєв Владислав показав 3:17,20, а серед дівчат найшвидшою стала Кріпак Вікторія 3:34,60. Друге місце з результатом 14:02.46 у команди СДЮШОР, а призову трійку закрила команда ДЮСШ 17, з результатом 14:32.76.

Всі результати змагань за посиланням.

За словами Президента ГО “АКБУ” Юрія Піднебесного дитячі змагання є одним з пріоритетів діяльності громадської організації. “Ми переконані, що будь який спорт починається з дітей, з спортивного свята для дітей. Сьогоднішній старт довів наші найоптимістичніші здогадки – формат командного бігу дуже подобається дітям, викликає у них справжні емоції радості та щастя. Тому ми впевнено дивимось у наше майбутнє!”, – підсумував Юрій.

Фотогалерею змагань від Дмитра Вакулки дивіться на офіційній сторінці BattleMile в Facebook