Українські легкоатлети успішно провели вечір середи на змаганнях в Польщі та Угорщині.

Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту на міжнародному турнірі серії World Athletics Continental Tour Bronze – Irena Szewinska Memorial – у Бидгощі (Польща, 19 серпня). З третьої спроби Юлія подолала планку на висоті 2,00 метри. Тим самим вона повторила результат, показаний нею на змаганнях у Києві у липні, і зміцнила лідерство у світовому топ-листі сезону.

Ярослава Магучіх з результатом 1,97 метрів посіла друге місце. До висоти 2,00 метри Магучіх випереджала Левченко за спробами. Вона, на відміну від Юлії, долала 1,94 і 1,97 з першого разу, у той час як та витрачали на ці висоти по дві спроби. Та 2,00 метри срібній медалістці чемпіонату світу-2019 не підкорилися. Натомість їх з третьої спроби змогла подолати володарка такої ж медалі зразка 2017 року Левченко і перемогти.

Після цього Юлія виконала три спроби на висоті 2,04 метри, але підкорити їх поки що не вдалося.

Також одразу троє українців ввійшли до перших трійок на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold – Gyulai István Memorial – у Секешфегерварі (Угорщина, 19 серпня):

Марина Бех-Романчук посіла друге місце зі стрибків у довжину (6,76 м).

Анна Рижикова фінішувала другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (55,86 с).

Михайло Кохан встановив особистий рекорд (77,78 м) і став третім з метання молота.