У жінок у короткому бар’єрному спринті цього року інтриги не вдалось. Якщо минулого року головною зіркою 60-метрівки з бар’єрами була Анна Плотіцина, то цього року за її відсутності претендентками на перемогу були відразу кілька спортсменок. Проте спорт є спорт, і одна з претенденток на швидкі секунди в фіналі не змогла проявити себе, через спазм довелось зійти Наталії Юрчук. Тож для досвідченої Ганни Чубковцової не склало проблем показати недосяжний для суперниць час – 8,19 та отримати золоту нагороду. Срібло у активі Юлії Должкової 8,47, бронза у молодої Ірини Панаріної 8,74.
Розмова з переможницею почалась на веселій та дружній ноті:
Аню, вітаю з перемогою! Як тобі вдалось перемогти, прокоментуєш?
Просто так вийшло, я виявилась найсильнішою. Авжеж не вистачало конкуренції, хотілось щоб хтось заводив. Але в загальному, як для першого старту, цього результату цілком достатньо.
Як складається твоя підготовка, як початок сезону?
Насправді важкувато. Ми зараз сконцентровані на технічних моментах, не гонимось за результатами, а намагаємось саме покращити техніку, мої технічні вміння. Мені це дається не легко, і я не знала чого від себе очікувати, тому в принципі я задоволена результатом.
Щодо безпосередньо підготовки, весь час провели вдома, на збори не виїжджали. Минулий сезон у мене видався наддовгим, останні змагання були в кінці жовтня, Всесвітні ігри серед військових у Китаї, і вже з початку листопада почали підготовку до зимового сезону.
Таким чином можна зробити висновок, що вдається покращити техніку?
Я би не сказала, що у мене є якісь вагомі зміни в техніці, але я чітко розумію, без виправлення деяких технічних моментів я не зможу додати в результаті. Тому на даному етапі для мене важливо працювати над технікою.
А як тренер оцінює твій початок сезону?
Тренер говорить, що покращення є, тож працюємо далі!
Які подальші плани? На меморіалі Батруха стартуєш?
Так, буду стартувати на меморіалі Батруха 17 січня, далі у мене буде комерційний старт, можливо навіть кілька, ну і основний старт – Чемпіонат України.