Півмарафон у Тбілісі, четвертий марафон у Кишиневі та чотирнадцята Буковинська Миля — вашій увазі огляд цікавих для українців бігових подій минулого вікенду.

Півмарафон у Тбілісі

30 вересня у столиці Грузії стартував Heidelberg Cement Tbilisi Marathon. Старт відбувся уже усьоме і зібрав більше 3 тисяч учасників.

На жіночій “половинці” перемогу святкувала 25-річна українка Оксана Райта з результатом 01:22:46. У чоловіків першим став 26-річний Давіті Харазішвілі з часом 01:08:38.

«Для цієї траси – це хороший результат. Для мене було трохи складно, але тут дуже приємна атмосфера. Багато людей і всі підтримують. Я рада, що перебуваю в Тбілісі. Все дуже красиво. Я приїхала в статусі туриста, але вирішила взяти участь в спортивному заході і перемогла», – розповіла Оксана в інтерв’ю місцевому телебаченню.

Марафон у Кишиневі

30 вересня також відбувся і Marathon 2018 Moldova у Кишиневі. Бігова подія в молдавській столиці зібрала близько 18000 спортсменів. Першими стартували спортсмени-колясочники, для яких цьогоріч відкрили окрему категорію “Marathon for All” з дистанціями на 10 км, 21 км и 42 км. За годину свої забіги почали учасники марафону, півмарафону, 10 км та 5 км.

Дистанцію у 21 км виграв Максим Райляну з Молдови, його результат — 1:06:12. Третій на фініші українець Олексій Обуховський з часом 1:12:14. У жінок тут першою на фініші була Катерина Карманенко з 1:20:43.

Перемогу у марафонському забігу святкував кенієць Серем Бенжамін Кіпроп. Щоб подолати 42 км, йому знадобилося 2:16:39. Третій тут українець — Сергій Попов з результатом 2:31:40. Серед жінок першою стала українка Ірина Масник з часом 2:53:55.

Буковинська Миля

У неділю 30 вересня у Чернівцях відбулися традиційні змагання “Буковинська миля” та Чемпіонат України і Відкритий Кубок Чернівців з бігу на 1 милю (1,6 км). Перший серед чоловіків – Володимир Киц за результатом 4.40,1. Срібло у Василя Коваля — 4.41,4, бронза у Миколи Пацули — 4.47,2.

Серед жінок перша на фініші Анна Міщенко – 5.17,0, друга Юлія Мороз – 5.26,5, а третя Наталія Батрак – 5.28,9.