Перші приємні новини з олімпійського стадіону у Берліні. І стосуються вони чоловічої 400-метрівки з бар’єрами.

Автором виходу до півфіналу тут став Денис Нечипоренко, який здобув перемогу у своєму забігу і зробив це зі своїм найкращим результатом сезону – 50,26. Крім того, це ще й другий результат серед усіх учасників кваліфікаційного раунду*.

Ось, що розповів Денис у коментарі European Athletics:

Я дуже щасливий. Це мій третій Чемпіонат Європи. На минулому, у Амстердамі в 2016 році я залишив змагання у першому турі. Це моя перша перемога у забігу на чемпіонаті Європи. У чому різниця цього року? Атмосфера, цей величезний стадіон і так багато людей. У наступному раунді я хочу показати особистий рекорд і подолати позначку у 50 секунд“.

Жорстка Атлетика також перехопила Дениса у мікст-зоні і ось, що цікавого він розповів:

Стадіон супер! На розминочному полі був вітер, тут його не було і це звичайно прекрасно! У контактній боротьбі на фініші хотів перемогти! Я біжу всю дистанцію в 14 кроків, тож першу частину дистанції дещо програю суперникам, які починають з 13 кроків. Тож, я точно знаю, що сильна моя сторона – після 8-го бар’єру, коли всі переходять на 14 кроків. Був контакт із суперником, я контролював його біг, і коли отримав можливість виграти забіг – доклав до цього максимум зусиль!

Цього року робив підготовку в горах і це дало результат!

Також не можна не відзначити Данила Даниленка, який продемонстрував чудовий впевнений біг у своєму забігу, однак, на жаль, дві десяті розділили спортсмена і півфінал.

“Потрапив в останній бар’єр, але трошки покинули сили, занадто далеко відштовхнувся. Біг в цілому сподобався, біглося впевнено! Це перший стадіон, з якого я дивився Чемпіонат світу – в 2009 році, для мене він історично важливий і дуже приємно тут виступати!“, – розповів Данило.

Нагадаємо, що з півфіналів у боротьбу включаються ще 11 атлетів-лідерів європейського рейтингу (спортсмени, які перебувають у топ-12 рейтингу сезону (максимум 3 на кожну країну) станом на 30/07/2018) . Старт відбудеться вже завтра, 7 серпня, о 21:55 за київським часом. Вбоілваймо!