Чеське Будейовіце – містечко, яке є місцем народження всесвітньо відомого пива Budweiser, цими вихідними приймало черговий старт престижної бігової серії Mattoni від  RunCzech – півмарафону Mattoni České Budějovice Half Marathon.

На старт цього престижного забігу «золотого» лейблу IAAF, який славиться рівним і швидким маршрутом, вийшли 3600 спортсменів з десятка країн світу.

Серед них було і чимало українців, які останнім часом полюбляють старти цієї серії і вже привчили нас до призових місць. Тож, не обійшлося без нагород і цього разу.

У  чоловіків Роман Романенко виборов срібло, фінішувавши свій вже п’ятий півмарафон цього сезону зі стабільно високим показником 1:04:05.

А чільну десятку заполонили інші українці: Олександр Сітковський фінішував четвертим (1:05:37), Ігор Олефіренко дістався фінішу шостим (1:05:52), а Микола Нижник був дев’ятим (1:07:33).

Перемогу тут відсвяткував британець Люк Трейнор 1:03:40.

У змаганнях жінок повторила успіх Романа Ольга Котовська. Із часом 1:14:14 Ольга виборола срібло. Першою фінішну стрічку перетнула представниця Молдови Лілія Фіськович1:13:20.

Нагадаємо, двома тижнями раніше Романенко відсвяткував перемогу на «половинці» у Карлових Варах, а Котовська там також була другою.