У курортному чеському місті Карлові Вари проводився напівмарафон з золотим стандартом IAAF, Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary. У ньому брали участь велика кількість українських спортсменів, які відзначились не лише своєю кількістю, але і перемогою та призовими місцями. Перше місце у Романенко Романа з результатом 1.03.58, він до речі тиждень тому виграв пробіг в польському Іновроцлаві.

Головними дійовими особами чоловічого бігу стали представники України та Іспанії. По мірі збільшення кілометражу, найшвидша група бігунів поступово зменшувалась, і лише Романенко та Хоссэм Беннабу лишись попереду. На 14-му кілометрі Роман підняв темп, залишивши іспанського колегу позаду.

Я відчув себе добре і сказав собі, що це мій шанс“, – розповів Роман. “Я був переконаний, що можу підтримувати швидкість до фінішу, і я надзвичайно радий, що мені все вдалось. Добре, що умови були сприятливими – погода була гарною, похмуре небо і легенький вітерець разом з легкою та рівною трасою сприяли моєму бігу“.

Цікаво, що Роман був переможцем Чемпіонату України на 10000 метрів, але відмовився від участі в Кубку Європи на цій же дистанції, що в цей день проходила в Лондоні.

Третім у чоловіків став чинний рекордсмен України на 3000м-5000м-10км (шосе) -21,097 км – Лебідь Сергій – 1.05.08. П’яте місце виборов Ігор Олефіренко – 1.06.55, і на шостому місці Сітковский Олександр – 1.07.31. Серед дівчат друге місце завоювала Котовська Ольга з результатом 1.16.16.
Фото з сайту IAAF та особистої сторінки Романа в фейсбуці.