Іван Бабарика здобуває другу поспіль перемогу на Гутенберзькому марафоні в німецькому місті Майнц та повторює минулорічний успіх!

Від самого старту сформувалась група з шести атлетів, однак поступово лишився дует з Івана Бабарики та поляка Павела Охала, який і протримався до самого фінішу. Лише на фінішній прямій Іван дещо додав та відірвався від поляка буквально на пару секунд, і, контролюючи суперника, впевнено фінішував на своє друге чемпіонство! 2:24,36 – саме стільки знадобилось переможцю, а поляк фінішував на три секунди пізніше.

“Минулого року було значно легше, сьогодні тут було занадто жарко, а з 30-го кілометру стало ще й важко”, – поділився враженнями Іван з місцевими журналістами. Однак погода була не єдиною проблемою з якою зіштовхнувся наш марафонець, – “Проблеми з колінами значно ускладнили мені життя, навіть були думки зійти, але я перетерпів біль”. “Результат, насправді, не дуже добрий, але з огляду на обставини я маю бути задоволеним!” На запитання журналіста про можливість оформлення хет-трику наш Іван підморгнув і відповів, – “А чому б і ні!”.

У жінок другою фінішну лінію перетнула минулорічна переможниця Київського марафону Ірина Масник, її час склав 2:52:11. Цікаво, що перемогу з результатом 2:41,21 здобула в минулому українка Ольга Охал-Календарова, яка виступає під польським прапором та є дружиною срібного призера серед чоловіків Павела Охала.

Беззаперечну перемогу на півмарафонській дистанції здобула 21-річна Марина Немченко.  Практично всю дистанцію українка пробігла одна, випередивши найближчу суперницю на 6 хвилин, в результаті – солідні 1:16,49.

“Більш-менш задоволена результатом”, – підсумувала свій виступ Марина. “Практично не маю досвіду в півмарафонському бігу, та й серйозної компанії по дистанції не було, останні 4 кілометри взагалі добігала одна”.

Таким чином, марафон в Майнці вже який рік до ряду проходить під тотальним пануванням українців!