Зимовий сезон в розпалі, проте не лише в приміщенні, але й на шосе.

Так, 4 лютого і італійському Наполі Ольга Котовська стала бронзовою призеркою на півмарафонській дистанції з часом 1:14:25. Суперниці у Ольги були дуже серйозні, перше місце з результатом 1:08:38 взяла представниця Бахрейну, ефіопка за народженням, Шитайє Ешете, а другою до фінішу дісталася кенійка Антоніна Квамбей з часом 1:09:04. Цікаво, що цей старт мав стати першим в сезоні для нового рекордсмена Європи з марафонського бігу норвежця Моена, проте через застуду йому довелося змінювати плани.

Ще одна українка Юлія Шматенко виступала на дистанції 5 км, її фінішного часу в 1:16:43 вистачило на срібну нагороду, а перемогу тут здобула представниця Кенії Джепкемей з часом 16:03.

Як передає офіційний сайт ФЛАУ Анна Плотіцина виграла міжнародні легкоатлетичні змагання у приміщені у Мондвіллі (3 лютого).
Плотіцина, як і американка Джейд Барбер, подолала дистанцію за 8,16 с, проте тисячні долі секунди були на боці саме українки. Цікаво й те, що однаковий час, але вже 8,17 с, показали ще дві спортсменки. За фотофінішем швидшою була британка Ясмін Міллер. А угорка Лука Козак фінішувала четвертою. Зазначимо також, що у забігу Плотіцина показала час 8,12 с.
[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]
Марина Килипко посіла третє місце зі стрибків з жердиною. Вона з першої спроби подолала 4,30 м. Після невдалого стрибка на 4,42 м дві наступні спроби українка перенесла на 4,52 м, проте цього разу планка не встояла. Перемогла француженка Ніно Гійон-Ромаран (4,52 м).