Аліна Шух здобула перемогу на першому старті сезону в багатоборстві на турнірі International Combined Events Meeting, який сьогодні, 3 лютого, завершився в Таллінні.

Наша багатоборка від самого початку була фаворитом змагань. Адже саме на цьому турнірі рік тому Шух перемогла і встановила світовий рекорд U20 – 4542 очок.

І хоча цьогоріч Аліна показала дещо скромніші цифри, вона впевнено захистила титул чемпіонки турніру. Для перемоги на цей раз їй вистачило 4375 пунктів.

800 метрів 2.16.61 2:16.29

Таким чином, із загальною сумою 4375 балів, Аліна наразі перебуває на 5 місці світового рейтингу і на 3-му європейського.

У чоловіків перемогу тут оформив представник Німеччини бронзовий призер ЧС-2017 в Лондоні Кай Казмірек –  5903 балів (7.16 – 7.22 – 14.36 – 2.04 / 8.25 – 4.98 – 2:46.99). Його показник наразі 9-й у світі цього сезону. Тоді як, наш Олексій Касьянов із сумою 6016 очок утримує третє місце світового рейтингу  завдяки переможному виступу кілька тижнів тому на міжнародному турнірі у французькому Об’єрі.

Нагадаємо, що ІААФ встановила наступні критерії для потрапляння на ЧС в Бірмінгемі.