Одразу троє українок вийшли на старт першого змагання серії IAAF World Indoor Tour* в німецькому місті Карлсруе.

В секторі зі стрибків у висоту Україну представляли Катерина Табашник та Юлія Левченко, яка була беззаперечним лідером у прогнозах на перемогу. Запеклої боротьби в секторі не вийшло, наші дівчата без проблем брали всі висоти включно з 1,92 м, але 1,95 м, на жаль, їм не піддались. Цей результат дозволив Юлії і Катерині розділити срібну нагороду, але якщо для Катерини це повторенням PB, то для Юлії з її рекордними 1,97 м, які вона показала на Різдвяних стартах в Києві, цей результат можна вважати «прохідним». А перемогу в секторі з персональним рекордом 1,95 здобула болгарка Мірела Дімірева, надихнувшись золотом, вона навіть спробувала підняти планку на 2,00, але безуспішно.

Анастасія Бризгіна на 400 метрівці, хоча і була третьою в забігу та сьомою в підсумку, показала новий персональний результат – 53,42. Анастасія дуже впевнено почала біг, стартуючи з найближчої доріжки вона дуже швидко порівнялась з суперницями та практично всю дистанцію перебувала на другій позиції, і лише на фінішній прямій поступилась однією позицією. Таким чином, до нормативу на чемпіонат світу в Бірмінгемі, який складає 53,15, Анастасії не вистачає трохи більше трьох десятих.

IAAF World Indoor Tour складається з шести зустрічей у приміщенні, де спортсмени конкурують за балами в окремих дисциплінах туру. Цьогоріч (у третьому сезоні) тур триватиме 22 днів, а наступними зупинками стануть Дюссельдорф, Мадрид, Бостон та Торунь, а  завершиться він у Глазго 25 лютого, за чотири дні до Чемпіонату світу в Бірмінгемі. Наприкінці серії переможець загального заліку кожної дисципліни отримає 20 000 доларів США та wild card на чемпіонат світу.

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]