Срібний призер чемпіонату світу 21-річний Крістіан Коулман приголомшив світ легкої атлетики! В п’ятницю, 19 січня, американець перевершив світовий рекорд 20-річної давнини на гладкій 60-метрівці під час турніру Clemson Invitational у Південній Кароліні.

Крістіан подолав 60 метрів з результатом 6.37. Якщо він буде затверджений Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій (ІААФ), то американець оновить світовий рекорд, який був встановлений у 1998 році, а потім підтверджений у 2001 році легендарним Морісом Гріном (6.39), на 2 сотих.

Для Коулмана ці змагання стали першим виходом на доріжку цього року і вже у забігах він дав зрозуміти, що готовий на високий результат, подолавши дистанцію за 6.47. А за 1 годину і 40 хвилин американець, який, між іншим, фінішував на чемпіонаті світу в Лондоні попереду Усейна Болта, показав у фіналі фантастичні 6.37.

Зазначимо, що його попередній кращий результат – 6.45, коли він здобув перемогу на студентському чемпіонаті США минулого року. На відкритому повітрі особистий рекорд Колумана на 100 метрів дорівнює 9.82, а на чемпіонаті світу в Лондоні він здобув дві срібні медалі на 100 м та 4х100 м.

Джерело: ІААФ.