Чернігів вже вкотре прийняв півмарафон та низку сукупних дистанцій, де погода та відмінна організація сприяли високим результатам!

Третій півмарафон Гран-Прі 2017 від  NewRun завершився цієї неділі в древньому місті Чернігів. Результати вже традиційно були високими, і лише відсутність сертифікату траси дещо применшує їх значимість. Так, у чоловіків перемогу здобув представник Чернігова Олійник Павло, який по рідним вулицям показав солідні 1:05:31, всього в 4 секундах позаду фінішував Ігор Русс, який до срібла в Сумах та золота в Полтаві додає ще й срібло Чернігова, що дозволяє йому стати одноосібним лідером Гран-Прі-2017. Бронзовий призер Юрій Грицак з результатом 1:07:03 лишається головним переслідувачем Ігоря в загальному заліку, адже два попередніх рази в Сумах та Полтаві також потрапляв до чільної трійки.

У жінок на основній дистанції п’єдестал розподілили між собою Батрак Наталія з результатом 1:16:45, практично в чотирьох хвилинах позаду фінішувала Олена Бурковська – 1:20:26, та замкнула трійку Станко Світлана – 1:21:23. Лідер загального заліку Гран-Прі за підсумками двох попередніх гонок тренер Saucony Running Club Симонок Олена цього разу фінішувала четвертою, проте навіть таке місце не змогло потіснити її з лідируючої позицій.

На вдвічі коротшій дистанції в 10 кілометрів перемогу здобув Іван Мусіяко у чоловіків з результатом 32:48, а у жінок перемогу святкувала Юлія Дятлова, яка спеціалізується в бігу на середні дистанції, з підсумковим часом 37:14.

Цікавим став факт участі в біговому святі видатних українських біатлоністів Андрія Дериземлі та Ніни Лемеш. Так, Андрій на півмарафонській дистанції показав солідні 1:21:30, а Ніна на 10 кілометрах фінішувала за 56:10. Несподіванкою для учасників стала поява на старті 10 кілометрового забігу однієї з найсильніших сучасних українських спринтерок Ольги Бібік, яка за відсутності конкуренції з боку інших спринтерок показала доволі гарний час – 45:48.

«Я отримала надзвичайне задоволення від бігу, вперше в житті пробігла 10 кілометрів і отримала силу силенну задоволення. Це не моя дистанція, але мені біглось надзвичайно легко, тож в наступному році подумаю і пропівмарафон», – написала Ольга на своїй сторінці в фейсбук.