У Ліллі завершилися найбільш динамічні і непередбачувані змагання літнього сезону – Командний чемпіонат Європи. Перед заключним днем змагань українці перебували на сьомому місці. В останній змагальний день наша команда зуміла піднятися ще на сходинку і стала шостою (236,50 очок). “Жорстка Атлетика” пропонує проглянути найяскравіші моменти командної європейської першості за участі українців.

Перше “золото” для збірної у виконанні Ольги Ляхової з фантfстичним фінішем (2:03.09).

Ще одну нагороду найвищого гатунку приніс для України реактивний Сергій Смелик з найкращим особистим результатом сезону на 200-метрівці (20,53).

“Срібло” Ольги Земляк (51,88) у фіналі 400-метрівки, де варто звернути на м’яко кажучи несподіваний фініш представниці Нідерландів.

Нервова жіноча естафета 4 по 400 метрів у складі Катерини Климюк, Ольги Ляхової, Анастасії Бризгіної та Ольги Земляк. Українська четвірка врешті дісталася фінішу другою – 3.28,02.

Поборолася до кінця і все ж утрималася у першій трійці. Це про Олену Колесниченко і її фінал з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Їх вона подолала за 55,51.

Перемога жіночої естафетної команди 4х100 метрів у складі Олесі Повх, Христини Стуй, Яни Качур і Єлизавети Бризгіної у фіналі В – 43,09 та третє підсумкове місце.

Анна Плотіцина зуміла повторити кращий результат сезону та дістатися до фінішу третьою на дистанції 100 метрів з бар’єрами (13,05). Хоча події на старті добряче попсували нерви усім учасницям.

Наталі Прищепі вдалося показати найкращий результат нинішнього сезону (4.13,51) і фінішувати третьою на дистанції 1500 метрів.

Наталія Стребкова з бігу на 3000 метрів з перешкодами встановила молодіжний рекорд України – 9.44,57.

Євген Гуцол, якого ми частіше звикли бачити на 400-метрівці, у забігу на 800 метрів став  четвертим та ще й встановив особистий рекорд у напруженій тактичній боротьбі (1.48,26 ), яка мала неочікуваний фінал.