Вже вдруге в самому центрі столиці відбувся Kyiv Euro Marathon. Цього року старт зібрав більше 2500 учасників на центральній арені столиці  НСК “Олімпійський”.

Першим серед марафонців фінішував Олександр Бабарика з результатом 2:27:03. Минулорічний рекорд траси серед чоловіків (2:25:43), який встановив його брат – Іван Бабарика, залишився непохитним на відміну від жіночого результату.

Переможницею серед жінок стала Марина Шаповалова, подолавши дистанцію за 3:10:56. Таким чином, марафонка перевершила  результат 2016 року авторства Людмили Шелест (3:15:17), а цей забіг став другим марафоном для Марини за останній місяць.

Цікаво, що за  традицією Kyiv Euro Marathon, новий рекорд траси та ім’я переможниці буде викарбувано на медалях 2018 року.

На півмарафонській дистанції перемогу здобув минулорічний чемпіон в марафоні Іван Бабарика – 1:09:41, а серед жінок першою фінішу дісталася Ірина Левчик (1:36:16)

Дистанцію 12 кілометрів найшвидше подолав Дмитро Сірук – 39:13. А серед жінок перемогла Тетяна Вілісова, яка при цьому фінішувала третьою в абсолюті. Її час – 47:37.

В  забігу на 6 кілометрів перемогу відсвяткували Ігор Порозов у чоловіків (19:27) та орієнтувальниця Марія Тимощук у жінок (25:25)

Серед 57 команд, які подолали командну марафонську естафету перемогла Saucony Ukraine Team з результатом 2:19:14.

В окремому заліку було нагородили марафонця на хендбайку – Дмитра Васильцова, який подолав дистанцію за 2:34:37.

З повними результатами змагань можна ознайомитися за посиланням.

Загалом же у заході взяло участь понад 2500 учасників з 15 країн світу, серед яких: Швейцарія, Німеччина, Канада, США, Великобританія, Білорусь, Нідерланди, Узбекистан, Молдова, Франція, Казахстан, Австрія, Киргизстан, Болгарія, Словенія.

До події долучився також і Олександр Усик, який дав стартовий постріл одному із забігів.