Ці вихідні виявились плідними для українських марафонців.  У Ганновері (Німеччина) одразу дві українки увійшли у топ-4 найкращих. Наталія Легонькова  фінішувала другою з результатом 2:33.20 год, а за п’ять хвилин фінішну лінію перетнула Тетяна Вернигор  (2:38.48 год) і посіла четверте підсумкове місце. Цей марафон входить до однієї з найпрестижніших легкоатлетичних серій –  IAAF Silver Label Road Races. Таким чином, обидві українки виконали норматив на Чемпіонат Світу – 2017 у Лондоні, який складає – 2:45.00 год.

Міжнародний марафон у Парижі проводять уже 41-ий раз. Маршрут спортсменів пролягав центральними вулицями міста.  Українка Олена Федорова подолала дистанцію за 2:50:51 год і посіла 18 позицію, також тут біг Олександр Мозговий.  Можливісь взяти участь у Паризькому марафоні вони отримали, як нагороду за перемогу у “Run Ukraine Running League”. Пробігли дистанцію у французькій столиці 42 500 людей.

На марафоні в австрійському Лінці  Олександр Шевченко посів 5-те місце у своїй віковій групі та 11-те у загальному заліку з результатом 02:42:20 год. Нагадуємо, що рекорд траси в Лінці належить українському марафонцю Олександру Кузіну, який в 2007 році показав надзвичайні 2:07:33, що також є другим результатом в історії української легкої атлетики.