Валентина Крепкіна здобула для української команди другу золоту медаль. Серед жінок вікової категорії 50+ вона стрибнула в довжину на 4.88 м. Такого результату вдалось досягнути з останньої спроби.

У бігові на 800 метрів серед чоловіків віком більш ніж 60 років найкращим став Олександр Лисенко з часом  2:28.46 хв. У рейтингу легкоатлетів-ветеранів України він займає першу позицію у цій дисципліні з показником – 2.18.02. Можливо, саме завтра на фіналі атлет покаже свій найкращий результат.

Анатолій Павлишин також потрапив у фінал забігів на 800 м у категорії 65+. З результатом 2:44.30 хв. він посів п’яте місце, і завтра покаже на що здатний.

У півфінал пробив собі шлях Володимир Багрін. Серед чоловіків 60+ у забігах на 200 метрів він забезпечив собі 9 місце з часом – 27.09 хв.  Завтра він побореться за місце у фіналі, і має шанси на перемогу, адже є найкращим легкоатлетом-ветераном України з бігу на 200 метрів.  У забігах на 60 метрів Володимир Багрін займає 7 позицію – 8.27 хв.

Ще один півфіналіст бігу на 200 метрів у віковій категорії 40+ – Юрій Вострухін – 25.44 хв.

Нагадуємо, Чемпіонат світу триватиме ще 4 дні і за ходом змагань можна слідкувати тут.