Сімнадцятий Кубок Європи з метань пройшов у Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія) 11-12 березня, де Україну представляли 17 атлетів.
У перший день змагань бронзову медаль з метання молота U23 виграв Володимир Мисливчук. У останній шостій спробі він встановив особистий особистий рекорд – 69,47 м.

Серед чоловіків у метанні диска шостим став Микита Нестеренко з результатом 59,57 м. Найкращою для нього була третя спроба.  За крок до бронзи опинився Олександр Ничипорчук, який метнув спис на 77, 35 м. Захар Міщенко встановив особистий рекорд з метання списа 76,38 метра і посів шосте місце у U23.
Восьмою з метання молота  була Ірина Климець66,48 м, а Ольга Голодна з результатом 16,34 м стала 11-ю зі штовхання ядра.

Другий день змагань також приніс медалі, і також в метанні молота. Третє місце  серед жінок U23 завоювала Альона Шамотіна з результатом 66,31 м.  На 70,46 м метнув молот Андрій Мартинюк, і цього було достатньо, щоб вибороти перше місце в фіналі В. Віктор Самолюк посів 4-те місце у штовханні ядра – 19,34 м.

Наталя Семенова стала 7-мою з метання диска  – 57,62 м. Такий результат їй вдалось показати лише з шостої спроби. Зовсім трошки не вистачило Ганні Гацко-Федусовій для призового місця.  З шостої спроби вона метнула спис на 58,35 м, що на 0,65 метри менше від показника третьої сходинки, на якій розмістилась німкеня Крістін Гусонг. При цьому обидві спортсменки показали свої найкращі результати з останньої спроби.

За підсумком двох днів українці виграли 5 медалей – три командні та дві у індивідуальному заліку.

Отож, підсумуємо виступи українських атлетів на  Кубку Європи з метань.  Чоловіки – U23 у командному заліку посіли третє місце, жінки U23 – на п’ятій позиції. У дорослій категорії жінки замкнули трійку лідерів, а от чоловіки поступились лише італійцями і зайняли другу позицію.