30 жовтня вулицями словенської столиці Любляна відбувся 21-й за ліком міжнародний марафон. Серед професійних атлетів на старт був заявлений діючий рекордсмен України на дистанціях 3000 метрів, 5000 метрів, 10 та 15 кілометрів по шосе і півмарафоні, людина-крос, дніпрянин Сергій Лебідь.

З найперших метрів дистанції Сергій обрав власний темп, не нав’язуючи конкуренції більш молодим спортсменам з південних країн. Працюючи в парі з 19-ти річним угандійцем Робертом Чемонгісом, український бігун рівномірно долав дистанцію, і як результат – 2:11:05 та 8 місце в фінішному протоколі та перше у віковій групі. Перемогу на Люблянському марафоні здобули все ті ж представники екваторіальної Африки.

%d0%bb%d0%b5%d0%b1%d1%96%d0%b4%d1%8c

Таким чином, Сергій показав найкращий результат серед українців на марафонській дистанції цього року, випередивши лондонський результат Віталія Шафара 2:12:36 більш ніж на півтори хвилини. Нагадаємо, що для Сергія це вже другий марафон у 2016 році. 24 квітня на тому ж Лондонському марафоні він показав результат в 2:14:07.

14855968_1142533259117932_616947556322768030_o

Нагадаємо, що на початку жовтня в Білій Церкві відбувся Чемпіонат України з марафону.