Закінчився другий змагальний день у спортсменів доріжки та сектору. Результати виступів українців читайте в традиційному огляді ЖА:

100 метрів жінки

Після історичного виходу відразу двох представниць України до півфіналу найшвидшого бігу легкоатлетичної програми, наші дівчата Олеся Повх та Наталія Погребняк не зуміли нав’язати достатньої боротьби та вибули зі змагань.

В першому півфіналі Олеся зробила бездоганний старт, час її реакції 0,126, але ближче до середини дистанції почала пропускати суперниць і, як результат, 11,29 та останнє місце в забігу. В цьому сезоні Олеся показувала дещо швидші секунди, в Кропивницькому вона бігла 11,21, але навіть повторення особистого рекорду рівня 2012 року (11,08) не дозволило б їй пробитися до фіналу. На Іграх в Лондоні Олеся також зупинилася за крок до фіналу з результатом 11,3.

Для Наталії Погребняк це був перший в кар’єрі півфінал Олімпійських Ігор. Пробігши всю дистанцію рівно, Наталка на фініші показала 11,32 та сьоме місце і знову прірва в дві десятих секунди до кращого результату в сезоні (11,11) та особистого (11,09). Нагадаємо, що на попередніх Іграх Наталія показала час 11,46 і зупинилася в забігах.

Ніяк не вдається вітчизняним спринтеркам прорватися через невдачі півфіналів, повторити успіх рекордсменки України Жанни Блок і пробитися до фіналу стометрівки. Двічі Жанна випробовувала свої сили в компанії найшвидших жінок планети. Так, в Атланті 1996 року вона “закрила” фінал з результатом 11,14, а вже за чотири роки в Сіднеї зупинилася в одній сотій від подіуму, зайнявши 4 сходинку з результатом 11,20. Як бачимо рівень жіночого спринту за останні 20 років значно зріс, і зараз для потрапляння в фінал та боротьбу в ньому необхідно показувати біг з 11 секунд. Саме стільки і показала Жанна 2001 року, вигравши Чемпіонат Світу з результатом 10,82, що вже 15 років є Національним рекордом України.

PINTUSEVICH-BLOK_ZHanna_IUrevna3

Закінчилися змагання в жіночому семиборстві

Не радісні новини прийшли з Ріо, після закінчення 7-ми видів програми семиборства Ганна Касьянова з сумою 5951 балів завершила виступ на нелогічній 25-й позиції. Вашій увазі порівняльна таблиця результатів виступу Ганни:

Total     6586   5951 -635

Аліна Федорова в заключному виді, бігу на 800 метрів, не змогла фінішувати, як результат 5038 балів та 28 місце в підсумковому протоколі. Всі результати виступів Аліни та порівняння дивіться в таблиці: